Techniki

Astrologia – dobry wpływ kamieni szlachetnych i leczenie nimi

Astrologia uwielbia łączenie różnych elementów wszechświata, gdyż według zasad, jakie żądzą naszym życiem, mają one wpływ na każdego człowieka. Ułożenie planet w dniu urodzin, znak zodiaku, szczęśliwe liczby – wszystko to jest w jakiś sposób powiązane z każdym z nas.

Gdy zatem czujemy, że w naszym życiu dzieje się coś niedobrego warto sprawdzić, czy czasami to wpływ wszechświata na nasz indywidualny los nie stoi za tymi zmianami. Jeśli odkryjemy np. wpływ nieprzyjaznych planet, to możemy się bronić i to na różne sposoby. Jedną z dróg jest użycie kamieni szlachetnych.

Co można zyskać?

Kamienie szlachetne i półszlachetne to nie tylko przepiękne ozdoby, jeśli nosić je jako biżuterie. Magia w nich zawarta oraz naturalna moc pochodząca z głębi wszechświata są w stanie obronić i ustrzec nas przed wieloma nieprzyjemnościami i niepowodzeniami. Ważne jest tylko aby dobrać je właściwie do swoich potrzeb, a wtedy możemy liczyć między innymi na:
– pech i zły wpływ na nasze życie poszczególnych planet, wrogo nastawionych do naszego znaku zodiaku,
– pomoc w leczeniu chorób, urazów i następstw nieszczęśliwych wypadków (często mając przy sobie właściwy kamień można się ich całkowicie ustrzec),
– szczęście, powodzenie w uczuciu, większą pewność siebie, a nawet opanowanie i koncentrację pozwalające odnieść sukces zarówno w życiu towarzyskim, jak i biznesowym.
Wystarczy jedynie dobrze wybrać.

Jak wybrać kamień?

Do każdego znaku zodiaku przypisanych jest kilka kamieni, które mają zapewnić swojemu właścicielowi odpowiednio pozytywny efekt i dobrą energię, która pozwoli uciec spod złego wpływu innych elementów wszechświata. By wybrać najbardziej odpowiedni z nich należy oczywiście zapoznać się z listą proponowaną przez astrologów, a następnie nosić go ze sobą przez kilka dni. Na podstawie efektów pomyślności i samopoczucia można wówczas ocenić jego moc, która następnie może zostać na stałe skumulowana np. poprzez zaopatrzenie się w konkretny rodzaj biżuterii. Najbardziej aktywne są tutaj:
– BARAN (diament, bursztyn, kryształ górski, lapis-lazuli oraz czerwony jaspis),
– BYK (turkus, szafir, kwarc różowy, malachit, koral),
– BLIŹNIĘTA (opal, topaz, agat, beryl, akwamaryn),
– RAK (nefryt, selenit, szmaragd, perła, bawole oko),
– LEW (amazonit, kryształ górski, oliwin, cytryn, rubin),
– PANNA (szafir, jaspis, nefryt, krwawnik, karneol),
– WAGA (turkus, opal, lazuryt, turmalin, chryzokola),
– SKORPION (jaspis, obsydian, granat, akwamaryn, hematyt),
– STRZELEC (bursztyn, amazonit, lapis-lazuli, tygrysie oko),
– KOZIOROŻEC (perły, rubin, onyks, granat),
– WODNIK (biały koral, szafir, cytryn, lapis-lazuli, ametyst),
– RYBY (sardonyks, chryzolit, turkus, selenit, kryształ górski).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ