Horoskop

Horoskop indiański – sprawdź swój nowy znak zodiaku!

Każdy, kto interesuje się kulturą Indian, zdaje sobie sprawę, iż lud ten od niepamiętnych czasów posiada swoje własne wierzenia, oczywiście oparte o magię kryjącą się w naturze świata, który ich otacza.

Opublikowane w

Podstawowe rodzaje horoskopu astrologicznego – czyli od barana do ryb

Dwa zdania, które znajdujemy w darmowej gazetce codziennej, rozdawanej na przystankach tramwajowych i w większych punktach komunikacyjnych miast, to naturalnie żaden horoskop, a już na pewno niezbyt wiarygodny, gdyż napisany jest on na szybko i niemal byle jak.

Opublikowane w

Zodiak celtycki – jakim drzewem i zwierzęciem jesteś cz.3 (08.07-23.12)?

KOŃ (8.07-04.08) Znak ten jest bardzo energetyczny. Łatwo zaufać mu w sprawie interesów, a jego dar przekonywania niejednemu wyszedł na dobre. Dzielnie brnie przez wszelkie przeciwności oraz sprawdza się jako przywódca, jednak bywa niezwykle uparty. Co do drzew zodiakalnych mamy…

Opublikowane w

Zodiak celtycki – jakim drzewem i zwierzęciem jesteś cz.2 (18.03-07.07)?

Chcesz poznać co kryje się w dacie urodzenia i wnętrzu twoich bliskich, przyjaciół lub znajomych? Zastanawiasz się jak astrologia oraz zodiak celtycki maja się do rzeczywistości? Sprawdź jakim zwierzęciem jesteś oraz jakie drzewo pasuje do twojej daty urodzenia i może…

Opublikowane w

Zodiak celtycki – jakim drzewem i zwierzęciem jesteś cz.1 (24.12-17.03)?

W kręgach ludzi głęboko zainteresowanych astrologią, horoskop celtycki jest jednym z popularniejszych sposobów odczytywania swojego przeznaczenia, czy też osobowości innych ludzi.

Opublikowane w

Numerologia a horoskop

Wystarczy pobieżnie rozejrzeć się wokół siebie, aby dostrzec jak wiele liczb otacza nas w każdym aspekcie życia. Wszystko ma swoją wagę, rozmiar, wiek oraz wiele innym parametrów, które zwykliśmy wyrażać przy pomocy cyfr.

Opublikowane w

Dlaczego ludzie wierzą w horoskopy?

Ciekawostką w naszym kraju jest połączenie wiary katolickiej i jednego z elementów astrologii, jakim jest znaczenie horoskopów. Zarówno w Internecie, jak i w życiu codziennym możemy natknąć się na poszlaki prowadzące nas ze sfery eschatologicznej do bardziej kosmologicznej.

Opublikowane w