Magia

Czy odwiedziny u wróżki mają sens?

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym, czy pójście do wróżki jest dobrym pomysłem, to chyba najlepszy znak, aby tego nie robić, gdyż nie wierząc w moc sposobów wróżenia, horoskopu i astrologii, stracimy jedynie czas, a nawet możemy podnieść stopień swojej irytacji.

Wiadomo również, że nie każda wróżka okaże się tą właściwą i kompetentną osobą, by odpowiedzieć na nasze pytania, czy zajrzeć w mgłę skojarzeń i przesłanek, jakie daje nam wszechświat odnośnie tego, co dzieje się w naszym życiu lub zdarzy w przyszłości – tej bliższej i tej dalszej. Sens pojawia się dopiero w przypadku, gdy dany sposób do nas przemawia i gdy na myśl o nim czujemy przypływ optymizmu.

Wróżka to taka działalność, która przynosi dochód, ale też wymaga specjalnych umiejętności, aby klienci byli zadowoleni z jej usług. Mówi się, że najlepsze wróżki są po prostu spostrzegawcze i podczas wizyty w ich salonie potrafią niczym Sherlock Holmes powiedzieć nam to, co chcemy usłyszeć – o rodzinie, partnerze, miłości, pracy, pieniądzach, czy podróżach. Wszystko to jakoby można wyczytać z ubioru, mimiki twarzy, dłoni, znaków szczególnych, tatuaży… jest tych źródeł naprawdę sporo.

Jeśli zaś ktoś wierzy w moc, jaką posiada wróżka i jej akcesoria do wróżenia, a przede wszystkim w jej zdolność do posługiwania się trzecim okiem zaglądającym w nieznane, to wizyta w jej miejscu pracy, jest jak najbardziej normalna. Pomijając to, że możemy uzyskać poradę w ważnych dla nas sprawach oraz odpowiedzi na pytania, które nie dają nam spokoju, wróżenie z kuli, tarota,, kości, fusów czy gwiazd jest również swojego rodzaju sztuką łączenia faktów, a dedukcja to coś szalenie intrygującego, warto jest więc sprawdzić jak dobrze ktoś potrafi obracać się w świecie tego typu metodologi i stawiania indywidualnych pytań wszechświatowi (oraz tworzenia horoskopów).

Używając możliwości Internetu można zrobić jedynie mały rekonesans zanim wybierzemy się do konkretnej wróżki, gdyż portali i forów, na których użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami, jest w Sieci bardzo wiele. Nie muszą one przesądzać o ostatecznej decyzji i sensie wizyty, ale mogą znacznie pomóc podczas procesu rozważania wszystkich za i przeciw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ