Horoskop

Zodiak celtycki – jakim drzewem i zwierzęciem jesteś cz.2 (18.03-07.07)?

Chcesz poznać co kryje się w dacie urodzenia i wnętrzu twoich bliskich, przyjaciół lub znajomych? Zastanawiasz się jak astrologia oraz zodiak celtycki maja się do rzeczywistości? Sprawdź jakim zwierzęciem jesteś oraz jakie drzewo pasuje do twojej daty urodzenia i może zapewnić ci pomysłowość! Oto część druga interpretacji charakteru i przeznaczenia celtyckiego horoskopu.

LIS (18.03-14.04)
Spryt i wiedza to główne domeny lisów. Bazują one również na żywiołowości i uwielbieniu przygód, z których zawsze wychodzą cało i z całą masą ciekawych historii do opowiedzenia. Twardzi na zewnątrz, w środku skrywają wrażliwą duszę, dlatego są dobrymi i lojalnymi przyjaciółmi, którzy często bardzo nieśmiało okazują sympatię.
Będąc lisem pasuje się również do takich drzew, jak: lipa, dąb, oliwka, leszczyna, jarzębina, klon.

KROWA/BYK (15.04-12.05)
Osoby spod tego znaku są bardzo stałe w uczuciach, kochające i silne, dlatego mogą stanowić oparcie w przyjaźni i rodzinie. Potrafią udzielać dobrych rad i wspierać innych, dlatego każdy dobrze czuje się w ich towarzystwie. Lubują się w elegancji, co na każdym kroku potwierdzają dobrym smakiem.
Drzewami, które pasują do byka są: klon, orzech, topola

KONIK MORSKI/PŁAWIKONIK (13.05-9.06)
Kreatywność koników morskich jest wręcz wzorowa. W swojej zdolności i elastyczności ma zapędy do rządzenia i samodzielnego prowadzenia wielu elementów życia, w tym sprawnego zarządzania finansami. Bardzo przywiązuje się do swoich wspomnień oraz jest wymagającym partnerem rozmów i w życiu osobisty, ale potrafi dać z siebie bardzo wiele.
Drzewami, które dobrze się komponują z jego charakterem, są: topola, kasztanowiec, jesion, grab.

STRZYŻYK (10.06-7.07)
Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku celtyckiego charakteryzują się otwartym umysłem oraz niezwykle przyjaznym usposobieniem. Ci troskliwi i opiekuńczy ludzie to także bardzo wesołe towarzystwo zarówno w gronie rodzinnym, jak i wśród znajomych, dlatego bardzo łatwo jest im przeniknąć do grupy, na której im zależy. Równoważą w sobie wiele cech oraz są bardzo odpowiedzialni.
Nic dziwnego, że drzewami, które ich reprezentują są: grab, figowiec, buk, jabłoń i jodła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ