Horoskop

Zodiak celtycki – jakim drzewem i zwierzęciem jesteś cz.3 (08.07-23.12)?

KOŃ (8.07-04.08)
Znak ten jest bardzo energetyczny. Łatwo zaufać mu w sprawie interesów, a jego dar przekonywania niejednemu wyszedł na dobre. Dzielnie brnie przez wszelkie przeciwności oraz sprawdza się jako przywódca, jednak bywa niezwykle uparty.
Co do drzew zodiakalnych mamy tutaj: jodłę, wiąz i cyprys

RYBA/ŁOSOŚ (05.08-01.09)
Urodzeni marzyciele i wizjonerzy, Wiecznie z głową w chmurach, planują nieustannie nowe przedsięwzięcia, niekoniecznie kończąc to, co już zaczęli. Bywają ogromnymi introwertykami, którzy energię czerpią z samotności i kontemplacji rzeczywistości w absolutnej ciszy.
Łosoś łączy się natomiast z takimi drzewami, jak: topola, wiąz, sosna

ŁABĘDŹ (02.09-29.09)
Wszystko wskazuje na to, że zodiakalne łabędzie to osoby bardzo indywidualistycznie podchodzące do życia. Uwielbiają one niezależność, dobry gust i wysokie standardy i tak też spoglądają na świat wokół siebie. To namiętni kochankowie, którzy w relacjach intymnych dbają o każdy szczegół jednocześnie nie nakładając na siebie żadnych blokad – choć arystokratycznie usposobieni uwielbiają eksperymentować.
Idealnie czują się w powiązaniu z następującymi drzewami: sosna, wierzba, lipa, oliwka, leszczyna.

MOTYL (30.09-27.10)
Motyle są duszami towarzystwa i zawsze mają w zanadrzu kogoś, z kim mogli by się spotkać – choćby na chwilę. Lubią wolność, więc mają spore problemy ze związaniem się na stałe lub dłuższym przebywaniem w jednym towarzystwie. To bardzo energetyczne osoby, dające innym ogromna moc.
Związane z nimi drzewa to: leszczyna, jarzębina, klon, orzech.

WILK/PIES (28.10-24.11)
Wilk to człowiek dzielny, odważny i nieskory do kompromisu. Gdy dzieje się coś złego dobrze jest mieć go przy sobie – dla ochrony i wsparcia morali. Wystarczy tylko, że walczycie o wspólną sprawę, by wilk z silnego samotnika przerodził się w doskonałego kompana.
Drzewami, które najlepiej oddają jego charakter, są: orzech, kasztanowiec, jesion.

SOKÓŁ/JASTRZĄB (25.11-23.12)
Zwierze skupione na celu i niezwykle cierpliwe idealnie pasuje do charakteru osób spod tego znaku. Lubi dzielić się swoją wiedzą, ale też jest niezwykle uparty w swoich racjach. Takie osoby mają bardzo dobrą pamięć.
Bardzo dobrze pasują do nich takie drzewa, jak: jesion, grab, figowiec, buk i jabłoń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ