Horoskop

Podstawowe rodzaje horoskopu astrologicznego – czyli od barana do ryb

Dwa zdania, które znajdujemy w darmowej gazetce codziennej, rozdawanej na przystankach tramwajowych i w większych punktach komunikacyjnych miast, to naturalnie żaden horoskop, a już na pewno niezbyt wiarygodny, gdyż napisany jest on na szybko i niemal byle jak.

Prawdziwy zodiak wymaga znajomości astrologii oraz interpretacji ułożenia planet, które w danym czasie mogą mieć zarówno pozytywny, jak i negatywny wpływ na losy różnych ludzi. Dla ochrony można tu stosować np. kamienie szlachetne, jednak o wiele lepiej jest znać przeciwności, które mają stanąć na naszej drodze, by potem łatwiej sobie z nimi poradzić. Rodzajów horoskopów jest kilka, dlatego jeśli potrzebujemy sprecyzowanej wiedzy należy zaufać jednemu, konkretnemu z nich.

Horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny

Najbardziej podstawowe rodzaje zodiaków odnoszą się oczywiście do czasu. Jeśli ktoś czeka na ważne wydarzenie, które ma nastąpić w ciągu kilku godzin, wybiera codzienny, a jeśli martwi się dalszą przyszłością to kieruje swoja uwagę na miesięczny lub roczny. Tym sposobem pozbawia się męczącej niepewności i może skupić swoją uwagę na życiu codziennym. Łatwo taki horoskop również zinterpretować, gdyż bazuje on głównie na ruchu planet oraz analizie ich tańca w odniesieniu do innych czynników mogących przyczynić się do drobnych zmian w interpretacji.

Horoskop numerologiczny

Jest to zręczne połączenie magi, zawartej w liczbach i siły przeznaczenia zapisanej w gwiazdach. Każda z cyfr posiada swoje wibracje, które generują energię zapewniającą powodzenie lub trudności w świecie rzeczywistym. Nic dziwnego, że tak się dzieje, skoro wszystko co nasz otacza – nawet ruchy planet – pełne jest liczbowych wartości w postaci odległości, wagi, ilości itp. Krótko mówiąc – planety robią swoje, a liczby swoje, co z kolei prowadzi do dość sprecyzowanych i oryginalnych wniosków.

Horoskop zawodowy

Interesuje cię, jak potoczy się twoja kariera zawodowa, jakie zajęcie zapisano w gwiazdach podczas dnia twojego urodzenia oraz na co powinieneś zwracać uwagę w kontaktach biznesowych? A może dopiero starasz się o pracę i nie wiesz czy przyjąć ofertę, czy zdecydować się na dalszą walkę o szczęście zawodowe? Horoskop tego rodzaju dostarczy ci wszystkiego czego potrzebujesz – informacji, nakazów i zakazów. Twój sukces zapisany jest w ruchach i każdym drganiu przestrzeni kosmosu!

Horoskop miłosny

Ten rodzaj horoskopu przeznaczony jest dla ludzi, którzy są już w związkach lub też poszukują tego wielkiego uczucia. Dzięki niemu można sprawdzić dopasowanie astrologiczne z partnerem, dowiedzieć się, jaki zodiak najlepiej uzupełni naszą osobowość i stanie się dobrym kompanem na resztę życia, ale również poznać ostrzeżenia, które mogą mieć swoją wartość dla wyborów, które szykuje nam przeznaczenie i upływający czas. To źródło wiedzy pozwala również na poznanie słabych stron osób, które się nam podobają i rozważenie ich ważności jeszcze przed wstąpieniem na drogę związku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ